Business hours 10:00-18:00
(+372) 602 37 00
Catalog
CISCO

CISCO


Ierīces tīkliem CISCO (690)

CISCO 892F 2 GE/SFP HIGH 1 067,00 €

Ražotāja kods: CISCO C892FSP-K9
Var pasūtīt: 100+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO IE 3010 POWER SUPPLY 520,00 €

Ražotāja kods: CISCO PWR-RGD-AC-DC/IA=
Var pasūtīt: 2 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO Catalyst 2960-C, L2, Managed, RMON I/II, IF-MIB, Bridge-MIB, Eth-MIB, 14, 12, 14, RS-232, 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T 889,00 €

Ražotāja kods: CISCO WS-C2960C-12PC-L
Var pasūtīt: 100+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO Spare RPS Cable RPS 2300, RPS 22-pin, RPS 22-pin 117,00 €

Ražotāja kods: CISCO CAB-RPS2300-E=
Var pasūtīt: 40+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO MGBSX1-EU Mini-GBIC Modul 85,00 €

Ražotāja kods: CISCO MGBSX1
Var pasūtīt: 1 pcs

Piegādes termiņš: 6-14 darba dienas

CISCO Rack Mount Kit 19" für Catalyst 35,00 €

Ražotāja kods: CISCO RCKMNT-19-CMPCT=
Var pasūtīt: 1 pcs

Piegādes termiņš: 6-14 darba dienas

CISCO 1000BASE-LX SFP Transceiver, Wired, 13.4 x 55.7 x 8.5, 0 - 70, -40 - 85, 10 - 85, 5 - 90 177,00 €

Ražotāja kods: CISCO MGBLX1
Var pasūtīt: 18.09.2018 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO 4-port Voice Interface Card - FXO (Universal) f/ C2600/C3600 714,00 €

Ražotāja kods: CISCO VIC2-4FXO=
Var pasūtīt: 09.08.2018 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO Power Cord/AC UK, 3 m, 220 V 41,00 €

Ražotāja kods: CISCO CAB-ACU=
Var pasūtīt: 5+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

Viss tīkliem CISCO (78)

CISCO CP-PWR-CORD-CE= 10,00 €

Ražotāja kods: CISCO CP-PWR-CORD-CE=
Var pasūtīt: 100+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO Handset cord f/ 7900 series phones 6,00 €

Ražotāja kods: CISCO CP-HANDSET-CORD=
Var pasūtīt: 100+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO 3905, Analog, Chocolat, Desk, SIP, Digital, 128 x 32 75,00 €

Ražotāja kods: CISCO CP-3905=
Var pasūtīt: 23.07.2018 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO 7900 Series Phones Handset, Wired, Black 14,00 €

Ražotāja kods: CISCO CP-HANDSET=
Var pasūtīt: 1 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO Unified Wireless IP Phone 7925G Power Supply for Central Europe, 100 - 240, 50/60, 0.2, 0 - 40, -30 - 60, 10 - 95 36,00 €

Ražotāja kods: CISCO CP-PWR-7925G-CE=
Var pasūtīt: 15.08.2018 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO CP-PWR-CORD-UK=, Black 10,00 €

Ražotāja kods: CISCO CP-PWR-CORD-UK=
Var pasūtīt: 20.07.2018 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO 8-port EIA-232 113,00 €

Ražotāja kods: CISCO CAB-HD8-ASYNC=
Var pasūtīt: 08.08.2018 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO SFP-10G-ER=, SFP+, LC, Single-mode 7 371,00 €

Ražotāja kods: CISCO SFP-10G-ER=
Var pasūtīt: 09.08.2018 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO 7900 Series Transformer Power Cord, Switzerland 10,00 €

Ražotāja kods: CISCO CP-PWR-CORD-SW=
Var pasūtīt: 30+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO GLC-EX-SMD=, SFP, Single-mode, G.652, Cisco ME 3400, Cisco Catalyst 3750 1 472,00 €

Ražotāja kods: CISCO GLC-EX-SMD=
Var pasūtīt: 02.08.2018 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

e CISCO (43)

CISCO Small Business SPA501G schwarz/grau 70,00 €

Ražotāja kods: CISCO SPA501G
Var pasūtīt: 1 pcs

Piegādes termiņš: 6-14 darba dienas

CISCO IP Phone Power Supply 35,00 €

Ražotāja kods: CISCO CP-PWR-CUBE-3=
Var pasūtīt: 100+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO Double footstand for Cisco IP Phone Expansion Module 7914 31,00 €

Ražotāja kods: CISCO CP-DOUBLFOOTSTAND=
Var pasūtīt: 5 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO Stand f 7914 Expansion Module 27,00 €

Ražotāja kods: CISCO CP-SINGLFOOTSTAND=
Var pasūtīt: 3 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO SPA 502G, base, G.711, G.726, G.729 A, G.722, LCD, 128 x 64, Monochrome, 2.5 mm 119,00 €

Ražotāja kods: CISCO SPA502G
Var pasūtīt: 100+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO SPA 504G, base, G.711, G.726, G.729 A, G.722, LCD, 128 x 64, Monochrome, 2.5 mm 137,00 €

Ražotāja kods: CISCO SPA504G
Var pasūtīt: 100+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO Unified IP Phone 7945G, base, Digital, G.722, G.729a, G.729ab, G.711u, G.711a, iLBC, SCCP, SIP, IEEE 802.1Q (VLAN), IEEE 802.1p, PoE; ECN, DHCP, TFTP 483,00 €

Ražotāja kods: CISCO CP-7945G=
Var pasūtīt: 20+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO Unified Wireless IP Phone 7925G Battery, Extended, Lithium-Ion 71,00 €

Ražotāja kods: CISCO CP-BATT-7925G-EXT=
Var pasūtīt: 02.08.2018 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

Network accesories CISCO (42)

CISCO Console Cable for 1130AG, 1200, 1230AG Platform 10,00 €

Ražotāja kods: CISCO AIR-CONCAB1200=
Var pasūtīt: 50+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO 2.4 GHZ 5.2 DBI CEILING OMNI ANT. W/RP-TNC CONNECTOR, 5 - 55 °C, 20 mm, 130 g 132,00 €

Ražotāja kods: CISCO AIR-ANT1728
Var pasūtīt: 40+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO Cable low-loss 6m + RP-TNC connector 109,00 €

Ražotāja kods: CISCO AIR-CAB020LL-R
Var pasūtīt: 50+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO Antenna cable - RP-TNC - RP-TNC - 1.52m 109,00 €

Ražotāja kods: CISCO AIR-CAB005LL-R
Var pasūtīt: 50+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO Aironet Air Standard Power Cord 18,00 €

Ražotāja kods: CISCO AIR-PWR-CORD-CE=
Var pasūtīt: 5+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO Aironet 1520 Series AC Power Cord, 40 ft., Unterm, EU Harmonized, 12.2 m 254,00 €

Ražotāja kods: CISCO AIR-CORD-R3P-40UE=
Var pasūtīt: 20+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO 5.2 dBi Omnidirectional Mast Mount Antenna, Wlan, 5 - 55 °C, 17 g 132,00 €

Ražotāja kods: CISCO AIR-ANT2506
Var pasūtīt: 2 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO 2.4GHz Mimo, IEEE 802.11n, White 299,00 €

Ražotāja kods: CISCO AIR-ANT2460NP-R=
Var pasūtīt: 25.07.2018 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO AIR-ANT2480V-N=, -30 - 70 °C, 200 g, 22.2 mm, 22.2 mm, 495 mm 339,00 €

Ražotāja kods: CISCO AIR-ANT2480V-N=
Var pasūtīt: 10+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

Unsorted CISCO (35)

CISCO DX80 3 201,00 €

Ražotāja kods: CISCO CP-DX80-K9=
Var pasūtīt: 50+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO QSFP - 4xSFP10G, 5m, QSFP+, 4 x SFP+, Black 502,00 €

Ražotāja kods: CISCO QSFP-4SFP10G-CU5M=
Var pasūtīt: 10+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO 1000BASE-BXD, SFP, SMF, 1490-nm TX/1310-nm RX, SFP, LC, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, Single-mode, 3.3, 0 - 70 1 918,00 €

Ražotāja kods: CISCO GLC-2BX-D=
Var pasūtīt: 18.08.2018 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO Telepresence SX80 22 586,00 €

Ražotāja kods: CISCO CTS-SX80-IPST60-K9
Var pasūtīt: 5+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO Camera Break out Cable 32,00 €

Ražotāja kods: CISCO CAB-PHD4XS2-SPLIT=
Var pasūtīt: 20+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO Telepresence SX80 18 436,00 €

Ražotāja kods: CISCO CTS-SX80-IP60-K9
Var pasūtīt: 3 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO Telepresence MX200 15 853,00 €

Ražotāja kods: CISCO CTS-MX200-K9
Var pasūtīt: 1 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO Telepresence Extension 25,00 €

Ražotāja kods: CISCO CAB-MIC20-EXT=
Var pasūtīt: 50+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO Telepresence MX300 20 296,00 €

Ražotāja kods: CISCO CTS-MX300-K9
Var pasūtīt: 3 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO Telepresence MX800 36 799,00 €

Ražotāja kods: CISCO CTS-MX800S-1CAM-K9
Var pasūtīt: 16.08.2018 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

Barošanas bloki CISCO (21)

CISCO Netzteil 100-240 VAC Out:48VDC 37,00 €

Ražotāja kods: CISCO AIR-PWR-B=
Var pasūtīt: 1 pcs

Piegādes termiņš: 6-14 darba dienas

CISCO Expansion Power Module, 50/60, 1.3/0.8, -40 - 75, -25 - 85, 10 - 95, 0 - 3049 293,00 €

Ražotāja kods: CISCO PWR-IE3000-AC=
Var pasūtīt: 28.07.2018 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO Catalyst 3750-E/3560-E/RPS 2300 750WAC power supply spare, 100 - 240, 50 - 60, Black, IEC 320 EN 60320 C13, -5 - 45, 10 - 85 739,00 €

Ražotāja kods: CISCO C3K-PWR-750WAC=
Var pasūtīt: 20+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO Power Supply Unit 1150W AC, 1150 W, 115 - 240 V, 50 - 60 Hz, 2600 g, -5 - 45 °C, 10 - 85 % 1 109,00 €

Ražotāja kods: CISCO C3K-PWR-1150WAC=
Var pasūtīt: 1 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO 3925 3945 AC Power, 700 W, 140 - 240 V, 50/60 Hz, Silver, 55 dB 428,00 €

Ražotāja kods: CISCO PWR-3900-AC=
Var pasūtīt: 4 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO POWER ADAPTOR SPARE 80,00 €

Ražotāja kods: CISCO PWR-ADPT=
Var pasūtīt: 10+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO PWR-C2-640WAC=, 100 - 240, 50 - 60, 20.83, Active, Network switch, Grey 891,00 €

Ražotāja kods: CISCO PWR-C2-640WAC=
Var pasūtīt: 100+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO PWR-C2-250WAC=, 100 - 240, 50 - 60, 20.83, Active, Network switch, Grey 409,00 €

Ražotāja kods: CISCO PWR-C2-250WAC=
Var pasūtīt: 100+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO PWR-C1-1100WAC=, 115 - 240, 50 - 60, Network switch, Catalyst 3850, Grey, -5 - 45 1 355,00 €

Ražotāja kods: CISCO PWR-C1-1100WAC=
Var pasūtīt: 50+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO PWR-C2-1025WAC=, 115 - 240, 50 - 60, 20.83, Active, Network switch, Grey 1 335,00 €

Ražotāja kods: CISCO PWR-C2-1025WAC=
Var pasūtīt: 100+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

USB-koncentrātori CISCO (16)

CISCO Nexus 5548, L2, Managed, 48, 1, 48, RJ-45, 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T, RoHS 23 840,00 €

Ražotāja kods: CISCO N5K-C5548UP-FA
Var pasūtīt: 3 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO WS-C4506-E=, 439.7, 441.3, 0 - 40, -40 - 75, 10 - 90, -60 - 3000 3 887,00 €

Ražotāja kods: CISCO WS-C4506-E=
Var pasūtīt: 5+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO CATALYST 3560-CX 1 109,00 €

Ražotāja kods: CISCO WS-C3560CX-8TC-S
Var pasūtīt: 3 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO IE-2000-16TC-B, Managed, 20, 16, 20, 100BASE-T, 10BASE-T, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, SFP, SSH-2 1 988,00 €

Ražotāja kods: CISCO IE-2000-16TC-B
Var pasūtīt: 13.08.2018 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO IE-2000-8TC-G-B, Managed, 10, 8, 10, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, SSH-2, Black 1 399,00 €

Ražotāja kods: CISCO IE-2000-8TC-G-B
Var pasūtīt: 23.07.2018 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO SF500-48MP 1 115,00 €

Ražotāja kods: CISCO SF500-48MP-K9-G5
Var pasūtīt: 1 pcs

Piegādes termiņš: 6-14 darba dienas

Kabeļi CISCO (15)

CISCO Yellow Cable for Ethernet, Straight-through, RJ-45, 1.8m 18,00 €

Ražotāja kods: CISCO CAB-ETH-S-RJ45=
Var pasūtīt: 5+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter 73,00 €

Ražotāja kods: CISCO SFP-H10GB-CU1M=
Var pasūtīt: 100+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO Console USB, USB 29,00 €

Ražotāja kods: CISCO CAB-CONSOLE-USB=
Var pasūtīt: 40+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO CAB-STK 3m 224,00 €

Ražotāja kods: CISCO CAB-STK-E-3M=
Var pasūtīt: 30+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO CAB-STK 1m 150,00 €

Ražotāja kods: CISCO CAB-STK-E-1M=
Var pasūtīt: 100+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO 10GBASE-CU, SFP+, 2m, SFP+, SFP+, Male/Male, 0 - 70, -40 - 85, 10 - 85 76,00 €

Ražotāja kods: CISCO SFP-H10GB-CU2M=
Var pasūtīt: 100+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO StackWise-480, 1m, StackWise-480, StackWise-480 150,00 €

Ražotāja kods: CISCO STACK-T1-1M=
Var pasūtīt: 100+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO 10GBASE-CU, SFP+, 1.5m, 1.5, SFP+, SFP+, 0 - 70, -40 - 85, 10 - 85 76,00 €

Ražotāja kods: CISCO SFP-H10GB-CU1-5M=
Var pasūtīt: 4 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO 50CM TYPE 2 STACKING CABLE 76,00 €

Ražotāja kods: CISCO STACK-T2-50CM=
Var pasūtīt: 28.07.2018 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO 3M TYPE 2 STACKING CABLE SPARE 224,00 €

Ražotāja kods: CISCO STACK-T2-3M=
Var pasūtīt: 40+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

Serveri Citas preces CISCO (10)

CISCO SFP+, 1m, SFP+, SFP+, 0 - 70 157,00 €

Ražotāja kods: CISCO SFP-10G-AOC1M=
Var pasūtīt: 2 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO UCS 2204XP I/O MODULE 2 491,00 €

Ražotāja kods: CISCO UCS-IOM-2204XP=
Var pasūtīt: 5+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO UCS 2208XP I/O MODULE 8EXTERNA 5 008,00 €

Ražotāja kods: CISCO UCS-IOM-2208XP=
Var pasūtīt: 28.07.2018 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO UCS VIC 1380 MEZZANINE 844,00 €

Ražotāja kods: CISCO UCSB-VIC-M83-8P=
Var pasūtīt: 30.07.2018 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO ASSEMBLY 2500W PLATINUM AC 470,00 €

Ražotāja kods: CISCO UCSB-PSU-2500ACDV=
Var pasūtīt: 10+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO FLEXSTORAGE 12G SAS RAID 376,00 €

Ražotāja kods: CISCO UCSB-MRAID12G=
Var pasūtīt: 10+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO REVERSIBLE CMA for C240 M4 46,00 €

Ražotāja kods: CISCO UCSC-CMA-M4=
Var pasūtīt: 5+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO REVERSIBLE CMA for C220 M4 46,00 €

Ražotāja kods: CISCO UCSC-CMAF-M4=
Var pasūtīt: 3 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO CUSTOM 4XCAMERA CABLE HDMI 48,00 €

Ražotāja kods: CISCO CAB-HDMI-PHD4XS2=
Var pasūtīt: 10+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO HGH AC/DC(88-300VDC/85-264VAC) 739,00 €

Ražotāja kods: CISCO PWR-RGD-AC-DC=
Var pasūtīt: 25.07.2018 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

Operatīvā atmiņa CISCO (5)

CISCO ASA5520-MEM-2GB, 2048 MB, SDRAM, 1 x 2048 MB, 10 - 35 °C, 0 - 80 % 483,00 €

Ražotāja kods: CISCO ASA5520-MEM-2GB=
Var pasūtīt: 1 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO 16GB DDR3 1600MHz, DDR3, 240-pin DIMM, 1 x 16, 0 - 85, -25 - 95, 10 - 80 445,00 €

Ražotāja kods: CISCO UCS-MR-1X162RY-A=
Var pasūtīt: 30+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO INTEL QUAD GBE ADAPTER 501,00 €

Ražotāja kods: CISCO UCSC-PCIE-IRJ45=
Var pasūtīt: 5+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO 16GB DDR4-2400-MHZ RDIMM 634,00 €

Ražotāja kods: CISCO UCS-MR-1X162RV-A=
Var pasūtīt: 10+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO 16GB DDR4-2666-MHZ RDIMM 490,00 €

Ražotāja kods: CISCO UCS-MR-X16G1RS-H=
Var pasūtīt: 26.07.2018 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

Datorprogrammas CISCO (3)

CISCO BUSINESS EDITION 6000H 15 403,00 €

Ražotāja kods: CISCO BE6H-M4-K9=
Var pasūtīt: 4 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO 2.4 GHZ 6DBI/5 GHZ 8DBI DUAL 327,00 €

Ražotāja kods: CISCO AIR-ANT2568VG-N=
Var pasūtīt: 20+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO 770W POWER SUPPLY for USC 517,00 €

Ražotāja kods: CISCO APIC-PSU1-770W=
Var pasūtīt: 20.07.2018 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

lk CISCO (2)

CISCO ISR 4321 SEC BUNDLE 2 136,00 €

Ražotāja kods: CISCO ISR4321-SEC/K9
Var pasūtīt: 16.08.2018 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO ASA 5506-X WITH FIREPOWER 739,00 €

Ražotāja kods: CISCO ASA5506-FTD-K9
Var pasūtīt: 10+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

Flash-atmiņas CISCO (2)

CISCO Catalyst 4500 2GB SD, Secure Digital (SD), 2.1, Catalyst 4500 391,00 €

Ražotāja kods: CISCO SD-X45-2GB-E=
Var pasūtīt: 5+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO 32GB SD CARD for UCS SERVERS 83,00 €

Ražotāja kods: CISCO UCS-SD-32G-S=
Var pasūtīt: 10+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

Ārējie cietie diski CISCO (1)

CISCO 150 GB 2.5 INCH ENTERPRISE 250,00 €

Ražotāja kods: CISCO UCS-SD150G61X-EV=
Var pasūtīt: 30.08.2018 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

Datori un serveri CISCO (1)

CISCO 4 POINT TYPE 1 RACK MOUNT KIT 187,00 €

Ražotāja kods: CISCO 4PT-KIT-T1=
Var pasūtīt: 5+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

Dzesēšanas sistēmas procesoriem, videokartēm, cietiem diskiem CISCO (1)

CISCO NEXUS 5548P FAN MODULE 228,00 €

Ražotāja kods: CISCO N5548P-FAN=
Var pasūtīt: 20.08.2018 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

e CISCO (1)

CISCO Cable Straight RJ11 f ADSL, 22 g 14,00 €

Ražotāja kods: CISCO CAB-ADSL-RJ11=
Var pasūtīt: 2 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

Austiņas, garnitūars, mikrofoni CISCO (1)

CISCO Telepresence Table 445,00 €

Ražotāja kods: CISCO CTS-MIC-TABL60=
Var pasūtīt: 20+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

Elektronika citas preces CISCO (1)

CISCO SX10 Screen Mount Kit 128,00 €

Ražotāja kods: CISCO BRKT-SX10-SMK=
Var pasūtīt: 50+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

Tīklu kartes CISCO (1)

CISCO 802.11AC W2 AP W/CA 4X4:3 993,00 €

Ražotāja kods: CISCO AIR-AP2802I-T-K9
Var pasūtīt: 16.08.2018 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

Datu uzglabāšana CISCO (1)

CISCO 300GB 12G SAS 15K RPM SFF HDD 617,00 €

Ražotāja kods: CISCO UCS-HD300G15K12G=
Var pasūtīt: 3 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

Aksesuāri mobilajiem tālruņiem CISCO (1)

CISCO SPARE HANDSET CORD for 89XX 14,00 €

Ražotāja kods: CISCO CP-HS-CORD-W=
Var pasūtīt: 11.08.2018 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

 

Jūsu grozā:
nav preču

Uz doto brīdi Jūsu grozs ir tukšs



pasūtījumu
pasūtījumu

Ieiet www.ox.lv

E-pasts: Parole:

Aizmirsāt paroli?

 

Reģistrācija