Business hours 10:00-18:00
(+372) 602 37 00
Catalog

CISCO 100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP Ports, 100 Mbit/s, Wired, 13.4 x 56.5 x 8.5 mm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, -3 - 2 dBm

CISCO 100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP...

Preču foto
izmantotas kā ilustrācijas

Jūs interesējošā prece nav noliktavā.

Pēdējā cena
12.06.2017

901,00 €

Ražotājs: CISCO
Ražotāja kods: GLC-FE-100ZX=
Garantija: 12 mēnešus


Apraksts
Cisco 100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP Ports. Networking: 100 Mbit/s. Connectivity: Wired. Weight & dimensions: 13.4 x 56.5 x 8.5 mm. Environmental conditions: 0 - 70 °C, -40 - 85 °C. Other features: -3 - 2 dBm, 100BASE-X, SFP , SMF

The Cisco® 100BASE-X Small Form-factor Pluggable (SFP) is a hot-swappable input/output device that plugs into a Fast Ethernet port or slot, linking the port with the network. Main features include the following: -Hot-swappable when deployed, the switch or router does not have to reboot. -Supports the "pay-as-you-populate" model. -Interchangeable with other 100BASE-X SFPs on the same line card. -Supports the Cisco quality ID feature that enables the switch or router to identify whether or not the SFP is a Cisco qualified SFP. -Optically interoperable with respective 100BASE-X Ethernet interfaces on the same link. Cisco 100BASE-ZX SFP The Cisco 100BASE-ZX SFP (part number GLC-FE-100ZX) operates on ordinary single-mode fiber-optic (SMF) link spans up to 80 kilometers long.

Nav papildus preces CISCO 100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP Ports, 100 Mbit/s, Wired, 13.4 x 56.5 x 8.5 mm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, -3 - 2 dBm

TOP

CISCO 892F 2 GE/SFP HIGH 1 082,00 €

Ražotāja kods: CISCO C892FSP-K9
Var pasūtīt: 50+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO RV325, 10, 100, 1000, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), 2.0, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, RIP-1, RIP-2 340,00 €

Ražotāja kods: CISCO RV325-K9-G5
Var pasūtīt: 23.11.2017 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO Adaptive Security Appliance 5505 544,00 €

Ražotāja kods: CISCO ASA5505-UL-BUN-K9
Var pasūtīt: 1 pcs

Piegādes termiņš: 6-10 darba dienas

CISCO SLM224G 24/2-port GB Switch 304,00 €

Ražotāja kods: CISCO SLM224PT-EU
Var pasūtīt: 1 pcs

Piegādes termiņš: 6-10 darba dienas

CISCO Spare RPS Cable RPS 2300, RPS 22-pin, RPS 22-pin 119,00 €

Ražotāja kods: CISCO CAB-RPS2300-E=
Var pasūtīt: 10+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO MGBSX1-EU Mini-GBIC Modul 101,00 €

Ražotāja kods: CISCO MGBSX1
Var pasūtīt: 1 pcs

Piegādes termiņš: 6-10 darba dienas

CISCO 19" RackMount f/ Catalyst 3560/2960/ME-3400 Compact Switch, Zilver 62,00 €

Ražotāja kods: CISCO RCKMNT-19-CMPCT=
Var pasūtīt: 5+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO 1-port ISDN BRI S/T WAN Interface Card, CardBus, 78.2 mm, 111 mm, 19.1 mm, 68 g, 0 - 40 °C 435,00 €

Ražotāja kods: CISCO WIC-1B-S/T-V3=
Var pasūtīt: 04.12.2017 pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas


Jūsu grozā:
nav preču

Uz doto brīdi Jūsu grozs ir tukšs



pasūtījumu
pasūtījumu

Ieiet www.ox.lv

E-pasts: Parole:

Aizmirsāt paroli?

 

Reģistrācija