Business hours 10:00-18:00
(+372) 602 37 00
Catalog

CISCO 100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP Ports, 100 Mbit/s, Wired, 13.4 x 56.5 x 8.5 mm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, -3 - 2 dBm

CISCO 100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP...

Preču foto
izmantotas kā ilustrācijas

Jūs interesējošā prece nav noliktavā.

Pēdējā cena
12.06.2017

890,00 €

Ražotājs: CISCO
Ražotāja kods: GLC-FE-100ZX=
Garantija: 12 mēnešus


Apraksts
Cisco 100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP Ports. Networking: 100 Mbit/s. Connectivity: Wired. Weight & dimensions: 13.4 x 56.5 x 8.5 mm. Environmental conditions: 0 - 70 °C, -40 - 85 °C. Other features: -3 - 2 dBm, 100BASE-X, SFP , SMF

The Cisco® 100BASE-X Small Form-factor Pluggable (SFP) is a hot-swappable input/output device that plugs into a Fast Ethernet port or slot, linking the port with the network. Main features include the following: -Hot-swappable when deployed, the switch or router does not have to reboot. -Supports the "pay-as-you-populate" model. -Interchangeable with other 100BASE-X SFPs on the same line card. -Supports the Cisco quality ID feature that enables the switch or router to identify whether or not the SFP is a Cisco qualified SFP. -Optically interoperable with respective 100BASE-X Ethernet interfaces on the same link. Cisco 100BASE-ZX SFP The Cisco 100BASE-ZX SFP (part number GLC-FE-100ZX) operates on ordinary single-mode fiber-optic (SMF) link spans up to 80 kilometers long.

Nav papildus preces CISCO 100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP Ports, 100 Mbit/s, Wired, 13.4 x 56.5 x 8.5 mm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, -3 - 2 dBm

TOP

CISCO 892F 2 GE/SFP HIGH 1 070,00 €

Ražotāja kods: CISCO C892FSP-K9
Var pasūtīt: 50+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO ASA 5505, Ethernet, Fast Ethernet, IPSec, DES, SSL, Wired, 200 x 174 x 44, 120/230 V ( 50/60 Hz ) 428,00 €

Ražotāja kods: CISCO ASA5505-BUN-K9
Var pasūtīt: 10+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO Catalyst 2960-C, L2, Managed, RMON I/II, IF-MIB, Bridge-MIB, Eth-MIB, 14, 12, 14, RS-232, 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T 856,00 €

Ražotāja kods: CISCO WS-C2960C-12PC-L
Var pasūtīt: 40+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO ASA 5505, Ethernet, Fast Ethernet, IPSec, DES, SSL, Wired, 200 x 174 x 44, 120/230 V ( 50/60 Hz ) 606,00 €

Ražotāja kods: CISCO ASA5505-50-BUN-K9
Var pasūtīt: 10+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO RV325, 10, 100, 1000, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), 2.0, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, RIP-1, RIP-2 337,00 €

Ražotāja kods: CISCO RV325-K9-G5
Var pasūtīt: 100+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO Adaptive Security Appliance 5505 513,00 €

Ražotāja kods: CISCO ASA5505-UL-BUN-K9
Var pasūtīt: 1 pcs

Piegādes termiņš: 6-10 darba dienas

CISCO ASA 5505 Sec+, Ethernet, Fast Ethernet, IPSec, DES, SSL, Wired, 200 x 174 x 44, AC 120/230 V 1 214,00 €

Ražotāja kods: CISCO ASA5505-SEC-BUN-K9
Var pasūtīt: 5+ pcs

Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

CISCO SLM224G 24/2-port GB Switch 333,00 €

Ražotāja kods: CISCO SLM224PT-EU
Var pasūtīt: 1 pcs

Piegādes termiņš: 6-10 darba dienas


Jūsu grozā:
nav preču

Uz doto brīdi Jūsu grozs ir tukšs



pasūtījumu
pasūtījumu

Ieiet www.ox.lv

E-pasts: Parole:

Aizmirsāt paroli?

 

Reģistrācija