Business hours 10:00-18:00
(+372) 602 37 00
Catalog

CISCO GLC-EX-SMD=, SFP, Single-mode, G.652, Cisco ME 3400, Cisco Catalyst 3750

CISCO GLC-EX-SMD=, SFP, Single-mode, G.652...

Preču foto
izmantotas kā ilustrācijas

Var pasūtīt: 1 pcs
Piegādes termiņš: 4-10 darba dienas

 

Piegāde

1 483,00 €

Ražotājs: CISCO
Ražotāja kods: GLC-EX-SMD=
EAN:
  • 882658277047
Garantija: 12 mēnešus


Apraksts
Cisco GLC-EX-SMD=. Interface type: SFP. Cable type: Single-mode, Fiber cable diameters supported: G.652, Compatible products: Cisco ME 3400, Cisco Catalyst 3750

The Cisco 1000BASE-EX SFP operates on standard single-mode fiber-optic link spans of up to 40 km in length. A 5-dB inline optical attenuator should be inserted between the fiber-optic cable and the receiving port on the SFP at each end of the link for back-to-back connectivity.

Nav papildus preces CISCO GLC-EX-SMD=, SFP, Single-mode, G.652, Cisco ME 3400, Cisco Catalyst 3750


Jūsu grozā:
nav preču

Uz doto brīdi Jūsu grozs ir tukšs



pasūtījumu
pasūtījumu

Ieiet www.ox.lv

E-pasts: Parole:

Aizmirsāt paroli?

 

Reģistrācija